Staňte se našimi Přáteli s velkým "P"

23. října 2019

Již sedmým rokem nabízí Vinařství Volařík milovníkům vín členství ve skupince Přátelé Vinařství Volařík. Stejně jako v letech minulých je přátelství zejména pro ty, kteří nemají čas sledovat, jak jsou vína lahvována, a přesto chtějí ochutnat všechny šarže ročníku 2019.

Přátelům zašleme ve třech zásilkách v roce 2020 vždy po 2 kartonech aktuálně lahvovaných vín (nejspíše duben, červen, září). Celkem Přátelé dostanou 36 různých lahví vín z ročníku 2019, k tomu v prvních dvou zásilkách dárek a v poslední je unikátní láhev - pouze pro členy Přátel VV.

Dopravné se u těchto zásilek neúčtuje, o termínu doručení jste předem informováni a můžete si další vína dle Vašeho výběru přiobjednat, bez platby dopravy.

Pro Přátele platí 5 % sleva na všechna vína, která si nakoupí přímo na vinařství nebo v e-shopu vinařství a také 5 % sleva na ubytování v Penzionu Volařík v Dolních Dunajovicích - www.penzionvolarik.cz

pratele_vinarstvi_volarik.png

V každé zásilce je podrobný popis vín a další propagační materiály s aktuální nabídkou vinařství. Mimo zásilky vín získávají Přátelé volný vstup pro 2 osoby na Představení vín ročníku 2019, které se uskuteční 1. 8. 2020 ve Vinařství Volařík v Mikulově. (Pozor, změna! dosud vždy bylo v Křížovém sklepě!!)

Po zaplacení členství je na Vámi uvedenou adresu zaslána kartička, která Vás opravňuje k čerpání výhod po celý kalendářní rok 2020.

Podmínkou členství je jeho objednání a zaplacení ZDE.

Těšíme se na Přátelství s Vámi.