Degustace

Ochutnejte vybrané vzorky přívlastkových vín přímo ve vinařství, zažijte příjemnou atmosféru vinotéky U Čápa nebo si nechte na míru připravit posezení v Křížovém sklepě v Mikulově nebo v Archivním sklepě v Dolních Dunajovicích s řízenou degustací, cateringem a cimbálem.

Kalendář akcí, kde můžete ochutnat vína Volařík objevíte ZDE.

Volná degustace vín Volařík na vinařství bez objednávky

Nabízíme možnost nákupu vín i dárkových balení přímo ve vinařství v provozní době. Aktuální nabídka vín je v e-shopu vinařství. Na recepci vinařství je vždy připraveno 11 vzorků vín, která si můžete vychutnat v příjemném degustačním prostoru...

Více informací

Řízená degustace vín Volařík ve vinařství pro skupiny

Řízená degustace v pracovní dny i o víkendech po předchozí objednávce na mailu svajdova@vinarstvivolarik.cz. Odborný výklad o historii vinařství a vínech Volařík s možností degustačního sousta. Pro skupiny 8-40 osob.

Více informací

Vína Volařík ve Vinotéce U Čápa v Mikulově

Kompletní sortiment vín Volařík můžete ochutnat či zakoupit ve Vinotéce U Čápa (Brněnská 13, Mikulov). Pokud si s sebou koupíte více jak 6 láhví, prodáme Vám je za ceny vinařství. Aktuální provozní dobu sledujte na fb stránkách vinotéky.

Více informací

Degustace vín Volařík ve vinném sklepě v Mikulově

Na objednávku připravíme kalkulaci pro posezení s rautem, řízenou degustací vín Volařík i cimbálem ve vinném sklepě - Křížový sklep, ul. 22. dubna 757E, Mikulov. Pro skupiny 15-80 osob.

Více informací

Archivní sklep Volařík Dolní Dunajovice

Archivní sklep v Dolních Dunajovicích je otevřen pouze v sezoně, dle aktuální doby zveřejněné na fb stránkách sklepa. Mimo sezonu nabízíme pro skupiny 15-40 osob možnost uspořádání degustace, oslavy či firemní akce na objednávku.

Více informací