Přátelé Vinařství Volařík 2024

Roční členství ve skupině Přátel Vinařství Volařík vám garantuje, že ochutnáte téměř celý ročník 2023, který se ve vinařství zrodil. Nemusíte sledovat, kdy jsou vína lahvována, jsou Vám odeslána ve třech zásilkách v průběhu roku - nejspíše polovina dubna, polovina června a konec října (záleží na lahvování v daném roce) - vždy po dvou kartonech, CELKEM 36 LÁHVÍ VÍN.

V každé zásilce dostanete navíc DÁREK. Dopravné se u těchto zásilek neúčtuje, o termínu doručení jste předem informováni a můžete si další vína dle Vašeho výběru přiobjednat, bez platby dopravy.

Pro Přátele platí 5 % sleva na všechna vína, která si nakoupí přímo na vinařství nebo v e-shopu vinařství a také 5 % sleva na ubytování v Penzionu Volařík v Dolních Dunajovicích - www.penzionvolarik.cz po celý kalendářní rok 2024

Mimo výše uvedené mají Přátelé volný vstup pro 2 osoby na Představení ročníku, které se koná 3. 8. 2024 ve Vinařství Volařík v Mikulově.

Po zaplacení Vám do mailu přijde poukaz s unikátním kódem, který Vás pak opravňuje k čerpání výhod po celý kalendářní rok 2024.

Po zadání  kódu do objednávky v e-shopu vinařství  je  automaticky uplatněna  sleva na vína Volařík. 

Členství je i vhodným exkluzivním dárkem pro milovníky vín Volařík.

Luxusní dárek

Skladem

11 000,- Kč

9 090,90 Kč bez DPH