Nabídka degustace

Ochutnejte vybrané vzorky přímo ve vinařství, pro skupiny zajistíme řízené degustace i  prohlídku provozu. Umíme kompletně připravit řízené degustace pro skupiny ve vinném sklípku s cateringem a cimbálem, můžeme Vám rezervovat posezení ve Vinotéce U Čápa v centru Mikulova, anebo přijedeme představit vína přímo k Vám...

Volná degustace na vinařství nebo U Čápa bez objednávky

Nabízíme možnost nákupu vín dle aktuální nabídky v provozní době vinařství Po-Pá 7-15:30 hodin. Prodloužená pracovní doba je od července 2020 v pátek do 20 hodin, v sobotu je otevřeno 10-20 hodin, v neděli 9-13 hodin. V pracovní době je možné ochutnat vybrané vzorky vín bez předchozí rezervace, nakoupit je možné všechna vína z aktuální nabídky vinařství.

Kompletní sortiment vín Volařík můžete ochutnat či zakoupit nově také v Prodejně vín U Čápa (Brněnská 13, Mikulov), která má od 1. 7. 2020 otevřeno Út-Pá 12-24 hodin, So a Ne 10-24 hodin. Pokud si s sebou koupíte více jak 6 láhví, prodáme Vám je za ceny vinařství.

Prodejna vín U Čápa. Foto: m-ARK

 

Řízená degustace ve vinařství na objednávku

Degustace v pracovní dny i o víkendech po předchozí objednávce. Objednávat lze na mailu svajdova@vinarstvivolarik.cz. Minimální počet 8 osob.

Degustace zahrnují komentovanou ochutnávku vín a výklad o historii vinařství.

Cena za degustaci se odvíjí od počtu degustovaných vzorků:

DRUH DEGUSTACE CENA NA OSOBU
Degustace 4 vzorků
4 x přívlastkové víno (45 min)
150 Kč

Degustace 6 vzorků
6 x přívlastkové víno (60 min)

250 Kč
Degustace 8 vzorků
8 x přívlastkové víno (90 minut)
350 Kč

Degustační sousto - 200 g sýru parmezánového typu Gran Moravia, čerstvě rozpečená ciabatta

 

150 Kč

 

Degustace mimo pracovní dobu, v So a Ne - příplatek 200 Kč / hod. / skupinu. Uvedené ceny zahrnují DPH. Vzorek = 0,5 dcl vína.

Terasa vinařství s výhledem na zámek Mikulov

Řízená degustace ve vinném sklepě v Mikulově

Na objednávku připravíme kalkulaci pro posezení skupin ve vinném sklepě v Mikulově - Křížový sklep, ul. 22. dubna 757E (od 20 do 80 osob).

Rezervujeme vám ubytování v hotelech v Mikulově nebo v Pezionu Volařík v Dolních Dunajovicích.

Zajistíme cimbálovou muziku, teplý či studený catering dle vašich představ - tradiční moravskou kuchyni a jiné speciality.

Kontakt: svajdova@vinarstvivolarik.cz

Degustace u zákazníka

Víme, že do Mikulova to může být pro Vás daleko, proto nabízíme možnost uspořádat degustaci našich vín na Vámi zvoleném místě - např. svatbě, oslavě či firemním večírku. V případě zájmu nás kontaktujte na email: svajdova@vinarstvivolarik.cz