Poukazy, vstupenky

Přátelé Vinařství Volařík 2023

Roční členství ve skupině Přátel Vinařství Volařík vám garantuje, že ochutnáte téměř celý ročník 2022, který se ve vinařství zrodil. Nemusíte sledovat, kdy jsou vína lahvována, jsou Vám odeslána ve třech zásilkách v průběhu roku - nejspíše polovina dubna, polovina června a konec října (záleží na lahvování v daném roce) - vždy po dvou kartonech, CELKEM 36 LÁHVÍ VÍN.

V každé zásilce dostanete navíc DÁREK. Dopravné se u těchto zásilek neúčtuje, o termínu doručení jste předem informováni a můžete si další vína dle Vašeho výběru přiobjednat, bez platby dopravy.

Pro Přátele platí 5 % sleva na všechna vína, která si nakoupí přímo na vinařství nebo v e-shopu vinařství a také 5 % sleva na ubytování v Penzionu Volařík v Dolních Dunajovicích - www.penzionvolarik.cz po celý kalendářní rok 2023

Mimo výše uvedené mají Přátelé volný vstup pro 2 osoby na Představení ročníku, které se koná 5. 8. 2023 ve Vinařství Volařík v Mikulově.

Po zaplacení členství je na Vámi uvedenou adresu zaslána kartička, která Vás opravňuje k čerpání výhod po celý kalendářní rok 2023. Členství je i vhodným exkluzivním dárkem pro milovníky vín Volařík.

11 000 Kč 9 091 Kč bez DPH skladem
  • Obsahuje SO2